Apie mus

Vaikai yra didžiausias bet kurios šeimos turtas, todėl neabejojame, kad tėveliai nori būti užtikrinti, jog savo mažylius palieka atsakingose ir patikimose rankose.

“Oplia!” studijos įkūrėja Rasa net aštuonerius metus dirbo valstybinėje sistemoje – meno mokykloje ir lopšelyje-darželyje. Per tą laiką ji spėjo pažinti ir pamatyti daugybę vaikų, galėjo stebėti, kaip jie auga, kaip keičiasi. Visa ši patirtis leido pastebėti, kad valstybiniame sektoriuje vaikai labiausiai pasigenda laisvės. Žinoma, tam tikras sistemingumas ir apibrėžtumas vaikams reikalingas, tačiau jų kūrybinis potencialas yra toks didelis, kad į jokius rėmus netelpa.

Todėl gimė idėja sukurti erdvę, kur vaikai būtų saugūs, kur juos prižiūrėtų profesionalai, tačiau tuo pačiu ne ribotų, o skatintų – augti, ieškoti, tyrinėti, atrasti, mėginti ir svarbiausia, be apribojimų džiaugtis pačiu procesu!

Rasai vaikai visada asocijuojasi su laisve, žaismingumu, istorijomis, pasakomis, kurios leidžia keliauti po netikėčiausius pasaulius, pažinti juos ir tobulėti. Jeigu ir suaugę darbuose ieško saviraiškos laisvės, kodėl jos tiek mažai paliekame vaikams?

“Oplia!” vizija – per žaidimą kurti ugdymą, duoti laisvę vaiko kūrybai, mintims, pojūčiams ir leisti jam skleistis!